Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Nazelie (Feat. Ilir Tironsi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shum e bukur pot boj be
Nazeli e madhe je,jet te kam
E jet me ke, te fali zemren
Pot boj be. 2×

Habibi habib je e imja
Edhe pik, habibi habib
jo nga un smundesh me ik
(habibi habib shum te dua
o habib, habibi habib shum
Te dua o habib 2×)

Per qdo dit moj shum tedu
N'mendjen time m'je fiksu
Malli mer kur sje memu
Per met puth met perqafu 2×

Habibi habib je e imja edhe pik
Habibi habib jo nga un
Smundesh me ik, (habibi habib
Shum te dua o habib, habibi
Habib shum te dua o habib) 3×
Landi Roko
Featuring: Ilir Tironsi
Publikimi: 20/06/2019
Muzika: Denis Gici
Teksti: Deyzoh (Ronaldo Shtylla)


Landi Roko - Nazelie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nazelie".
3. Video është e këngës "Nazelie", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0