Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko & Murat Nazifi - Ty Te Kam Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kam pak dit qe te njoh ty
Gjithqka filloj me nje shikim
Embelsi ne ata sy e
Lumturove shpirtin tim. 2×

E embla me e embla je ti
Me jep vetem lumturi
E embla me e embla femer
Veq ty te kam ne zemer.
E embel me e embla je ti
Me jep vetem lumturi
E embel me e emble femer
Veq ty te kam ne zemer. 2×

Largesia dashnin ma shtoj
Por prej vetit kam ndje t'haroj
Zemren ty ta kam dhuru
Gjith jeten do te du. 2×

E embel me e embla je ti
Me jep vetem lumturi
E embel me e embla femer
Veq ty te kam ne zemer
E embla me e embla je ti
Me jep vetem lumturi
E embla me e embla femer
Veq ty te kam ne zemer. 2×


Ky tekst u dërgua nga Kami gyli

Landi Roko & Murat Nazifi - Ty Te Kam Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Te Kam Zemer".
3. Video është e këngës "Ty Te Kam Zemer", por nuk këndohet nga Landi Roko & Murat Nazifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0