Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Thirre Policine (Feat. Florian Tufallari & Altin Tirona)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


THIRRE POLICINË
ME MA SJELL DASHNIN'
ME MA SJELL DASHNIN'
DU ME HEK MERZIN'
DU ME HEK MERZIN'
T'FILLOJ RRAKIN'

PO MË QAN SHPIRTI
PO MË QAN ZEMRA
PËR TY HABIBI
JE GJYSMA IME
JE GJYSMA IME
VEÇ TI HABIBI

E PIKA PIKA
MË RAFT PIKA PËF TY DASHNI
E KU JE SONTE, KU JE SONTE
PO M'VJEN ME PI
E PIKA PIKA
MË RAFT PIKA MOJ DASHNI
E KU JE SONTE, KU JE SONTE
PO M'VJEN ME PI


Ky tekst u dërgua nga Armand MaleLandi Roko
Featuring: Florian Tufallari & Altin Tirona
Publikimi: 23/01/2023
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Muzika: Denisbeats
Teksti: Mm
Solo: Geni OsmaniLandi Roko - Thirre Policine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thirre Policine".
3. Video është e këngës "Thirre Policine", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0