TEKSTESHQIP

Landi Roko
Kavalier
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kavalier" kënduar nga Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës kanë punuar së bashku si kompozitorë Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa autor i tekstit është Olsi Celmeta.