TEKSTESHQIP

Landi Roko & Emrah Xhixho
Shume Te Du
Lyrics

S'ka lumturi me t'madhe o vlla
Vec mir motra ty me e pa
Nuk esht e lehte me ta pershkru
Sa shum un ty te du

REF.:
Burim ti vllau jem
Je rrahje e zemres tem
Motra Shyhrete shum te don
Ajo gjithcka per ty bon

Nji gjak jemi un dhe ti
Vllau jem tkam si flori
Ma te mir se ty ska
Me ty kam un nji dynja

REF.:
Burim ti vllau jem
Je rrahje e zemres tem
Motra Shyhrete shum te don
Ajo gjithcka per ty bon