TEKSTESHQIP

Landi Roko & Florian Tufallari
Me Nje Tjeter
Lyrics


Tani ne pritje te
Kam humbur,te prek te
Puth veq me kujdes si
Trendafil i keputur
Zemra esht ndar ne dy pjes.


Ti me nje tjeter s'me
Ndron dot,ti lexoj
Ata dy sy pa njeri
Tjetrin nuk bejm dot
Ti pa mu dhe un paty.


Mos kerko te te dua
Mos kerko te te flas
Jemi si te huaj ne tedy
Me s'jemi bashk.


Ti me nje tjeter
S'me ndron dot, ti
Lexoj ata dy sy, pa
Njeri tjetrin nuk bejm dot,
Ti pa mu dhe un pa ty.

DËRGOI: