Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lani & Lil G - Gezuar Ditlindjen  (Feat. Boy T)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Boy T

Më Shumë Nga

Lil G

11/07/2012

2012-07-11T10:38:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gezuar Ditlindjen" kënduar nga Lani & Lil G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lani & Lil G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lani (Street Thugs):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet