Audio

Lannex - Nuk Ka Falje  (Feat. Emir)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2013

2013-02-11T17:21:58

Featuring

EmirKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ka Falje" kënduar nga Lannex.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lannex i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lannex:

Më Shumë...