Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laura

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Laura është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Maj 2021, Laura publikon videoklipin "Murder", në bashkëpunim me Young Zerkën. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

MAX Production

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Laura

Komente 0