Official Video

Laura Nezha - Unë Jam Moana


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2017

2017-06-03T20:11:07

(Nga Kolona Zanora e Filmit: "Moana: Në Kërkim Të Ishullit Mitik")

Unë jam një vajzë që e do këtë ishull
Që gjithmonë pranë detit rri
Më thërret

Dua ta përfundoj unë profecinë
Që e filluan paraardhësit tanë
Lundruan botën rreth e qark
Më thërrasin

Dhe pse rruga do të jetë e gjatë
Unë s'do të dorëzohem
Zemra ime detin e dëgjon
Tek thërret

Këtë thirrje kam pasur gjithmonë unë nga larg
Jam ajo vajzë që kërkon oqeani
Thellë në zemër të kyçur do t'mbaj
Gjithmonë pranë

Çfarëdo që të vijë
Unë rrugën e di
Unë jam Moana


Më Shumë Këngë Nga Laura Nezha: