Më mbaj mend (për 1 muaj)


Laura Nezha - Unë Jam Moana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Jam Moana".
3. Video është e këngës "Unë Jam Moana", por nuk këndohet nga Laura Nezha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Laura Nezha - Unë Jam Moana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/06/2017

2017-06-03T19:11:07+00:00

(Nga Kolona Zanora e Filmit: "Moana: Në Kërkim Të Ishullit Mitik")

Unë jam një vajzë që e do këtë ishull
Që gjithmonë pranë detit rri
Më thërret

Dua ta përfundoj unë profecinë
Që e filluan paraardhësit tanë
Lundruan botën rreth e qark
Më thërrasin

Dhe pse rruga do të jetë e gjatë
Unë s'do të dorëzohem
Zemra ime detin e dëgjon
Tek thërret

Këtë thirrje kam pasur gjithmonë unë nga larg
Jam ajo vajzë që kërkon oqeani
Thellë në zemër të kyçur do t'mbaj
Gjithmonë pranë

Çfarëdo që të vijë
Unë rrugën e di
Unë jam Moana


Më Shumë Këngë Nga Laura Nezha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet