Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lauresha Ramadani - Kam Me T'dasht (Feat. Genti Myftaraj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Sikur te ishte dje
Me dhe nje rreze diell
Ne sy ne kur u pame
U dashuruam si te marre.
Ne boten tone jo me s'ka asnje lot
Se me ty eshte kaq e thjeshte
Nje jete te tere me ty dua te jem..

Si asnje tjeter kam me t'dasht
Ditet jan mjaft kur jemi bashke
Nuk e di a kam fjale
Te them sa me fat une jam..
Per shpirtin tend une kam nevoje
Me mijera vjet aty frymoj
Jo jo kurre ti mos ik nga kjo dashuri..

Gjithe qenien time ke
Per dashurine kur flet
Krejt ca kam dashur je
E cdo zenke me ty me vret
Ne boten tone jo me s'ka asnje lot
Se me ty eshte kaq e thjeshte
Nje jete te tere me ty dua te jem..

Si asnje tjeter kam me t'dasht
Ditet jan mjaft kur jemi bashke
Nuk e di a kam fjale
Te them sa me fat une jam
Per shpirtin tend une kam nevoje
Me mijera vjet aty frymoj
Jo jo kurre ti mos ik, nga kjo dashuri..

Per shpirtin tend une kam nevoje
Me mijera vjet aty frymoj
Jo jo kurre ti mos ik, nga kjo dashuri..


Lauresha Ramadani - Kam Me T'dasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Me T'dasht".
3. Video është e këngës "Kam Me T'dasht", por nuk këndohet nga Lauresha Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lauresha Ramadani:


Komente 0