Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lazy - Princesha Ime (Feat. Omerta Family)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Un te du ty se je pjes e jetes time un pa ty boj shum gabime se ti je ajo qe m`msove ca esht veshtirsia ti mi dhe ato tmira dhe tkqia. Un pa ty sboj un pa ty jam bosh se ti je e vetmja qe mi plotson deshirat e mia endrrat e mia ti per mu zemer je gjith lumturia.

Ref 2 : Zemer ti je princesha ime ti me fut nat e dit ne mendime jo pa ty un skam kujtime se ti je princesha ime.

E di zemer se kishim shum veshtirsira erdhi ajo dhe na i prishi ato deshira . Po du tet kerkoj falje me ato qe bona un te du ty dhe mos thuj mo asnjona. Un te du ty cdo nat cdo dit pa ty jo nuk jam hic . Un du ty te kem dhe me ty te jem se zemra ime vetem per ty ndjen.

Ref 2 : Zemer ti je princesha ime ti me fut nat e dit ne mendime jo pa ty un skam kujtime se ti je princesha ime. Omerta Lazy Kon Records
Zemer ti je princesha ime ti me fut nat e dit ne mendime jo pa ty un skam kujtime se ti je princesha ime. Zemer ti je princesha ime ti me fut nat e dit ne mendime jo pa ty un skam kujtime se ti je princesha ime.


Ky tekst u dërgua nga Frensi LbLazy
Featuring: Omerta
Publikimi: 31/05/2011


Lazy - Princesha Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princesha Ime".
3. Video është e këngës "Princesha Ime", por nuk këndohet nga Lazy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente 0