Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lea Metolli - Ne Vena (Feat. Etnon)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Edhe nese je
thousand miles way
ne nje tjeter vend
une afer do te ndjej

REF :
Ti je i pari ne list
Pastaj vera dhe dielli
Kur une jam me ty
Fini im qielli
Je ti un n vena
Jeton te un mbrenda(x2)
E para n'list je ti
Tjerat nuk jan si ti
Kur une jam me ty
Sky is the limit baby
Ma shum se cdo njeri
E gzon rrepektin ti
Pa fund e pa kufi
You got bestily
I'm proud of you every night and day
A couple ma mir se ti,dicka n'shej
Je smart,beautiful
Tana nji vend
Nese dikush thot ndryshe
Dije qe po rren
E ti m'bon t'lumtun,ladies
M'jen shum keq por osht a para n'list
Me to thej kufijt
E kom neper vena,mendje,n'gjak
Krejt e futun mbrenda

REF :
Ti je i pari ne list
Pastaj vera dhe dielli
Kur une jam me ty
fini im qielli
je ti un vera
jeton te un mbrenda*(x2)
Sky is the limit,hagh gabim
Per mu qielli esht pikreferim
Kur m'merren mendt,nzemer tkam
Sa her e nevoj,afer jam
Garancoj si n'bank lidhjen
Garantoj cdo nat clidhjen
T'jem vet me ty n'plazha
T'cilsoj si kol dazha
Damn girl
Ti je gjithmon on my dreams girl
Love is blind,rren osht
The big conclusion:ajo frym osht

REF :
Ti je i pari ne list
Pastaj vera dhe dielli
Kur une jam me ty
fini im qielli
je ti un vera
jeton te un mbrenda*(x2)


Ky tekst u dërgua nga wtfLea Metolli
Featuring: Etnon
Publikimi: 20/07/2013


Lea Metolli - Ne Vena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Vena".
3. Video është e këngës "Ne Vena", por nuk këndohet nga Lea Metolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lea Metolli:


Komente 0