Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lea Papa & Franci Rrasa - A Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je Ti".
3. Video është e këngës "A Je Ti", por nuk këndohet nga Lea Papa & Franci Rrasa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lea Papa & Franci Rrasa - A Je Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Franci Rrasa

29/10/2016

2016-10-29T15:00:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Je Ti" kënduar nga Lea Papa & Franci Rrasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Daris. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref.
A je ti? A a je ti?
Darisi Da da da Darisi
A je ti? A a je ti?
Maikristi ta krisi.

A je ti? A a je ti?
A je ti? A a je ti?
A je ti? A a je ti?
Maikristi ta krisi.

Dance Dance, Baby let's dance
Dhipin ta lagi si lumin Lepenc
Jom ka du sx e jo vec lapdance
Mos meno me tru po meno me lapec.

Say what? Meno me lapec.
Rap-in nuk e nal un deri sa t'des
Nuk e lo pa dhez hala po pres
Deri sa paret nuk mi nxen ky thes.

Po vina me pi na shum birra
Na na po vina me pi na me litra
Per me nxon dhipa sem vin mu mantirat
Thirrem the bauss, thirrem the lider.

Fuck your Family, Friends and Fans
Thirrem perpara kallxom qe po vjen
Ti mu dilem perpara ta shoh a po rren
Per kreje gitaren Darisi ta then.

Po ecim shum gjon e po bojna shum ron
Filmi fillon e Darisi t'fillon
Je shum i krist ti mu follow ma bon
Baby kallxon ti mu kah po anon?

Mos m'pengo kur jam me mikrofon
Hajde me ren se cili po don?
Po doni te ton at'her bimi te ton
Qitmi te thon un ti killi te ton.

A je ti? A a je ti?
Darisi Da da da Darisi
A je ti? A a je ti?
...(*habibi*)

A je ti? A a je ti?
Darisi Da da da Darisi
A je ti? A a je ti?
Maikristi ta krisi.

Repera faded si frizura jem
Si me t'shkel vetura t'dhem
Kur po t'shkel reptura jem
Darisi po vjen po jep tura me ren

Dhipi po thot a jam une shum hot?
Tipka shum hit un u thom babygal
Jena tu kcy e s'po dina mu nal
Koka vesh mir si me shku n'galanight

Po shtyhen mes veti se cili ka faj
Dy pula po shtyhen - chicken fight
S'munesh mem pa un jom fly as a kite
Prekem, shperthej - dinamite

Sa per hip-hop ti mu bima kon don
Bima kon don qe menon ma kalon
Bimi te ton un ti qi me kondom 2x

Muzika Darisin vet e don
Merri me veti, veti ton
Puna e Darisit o Darisi ca knon
A bon hip-hop a reggaeton

Doni me na pa me na ni tash
Repera pussy si Nicky Minaj
S'ka ça ta nin nese e boj dancehall
This is what I call- "me kall"

Ref.
A je ti? A a je ti?
Darisi Da da da Darisi
A je ti? A a je ti?
Maikristi ta krisi.

A je ti? A a je ti?
A je ti? A a je ti?
A je ti? A a je ti?
Maikristi ta krisi.Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet