A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Learta Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42
BIOGRAFIA: Learta Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit. Më datë 7 Maj 2019, Shyhrete Behluli & Learta Jakupi publikojnë videoklipin "Për Ty Nexhmije". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku & Rexho Mulliqi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermonela Jaho

Besiana Mehmedi

Denisa Onjea

Irma Gurakuqi

Luljeta Kuraja

Ema Bytyqi

Burbuqe Rada

Sevi

Liliana Kanina

Alma Velaj


Tags: Learta Jakupi

Learta Jakupi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019