A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Learta Jakupi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
Këndon kryesisht: klasike

Learta Jakupi është këngëtare e njohur. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit.

Më datë 7 Maj 2019, Shyhrete Behluli & Learta Jakupi publikojnë videoklipin "Për Ty Nexhmije". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku & Rexho Mulliqi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019