Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi Vokshi - Ketu Apo Atje (Feat. OG043)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Intro : Pre$ioni :
Nga Un Pre$ioni Prezsentimin ju tash keni me Ni : Kam Hudren dhe Njerin OG masnej osht Lety Duke Thirr : Enter Price Choursin

Ref (2x). Lety & OG :

Malli per ty Më Mori Ky Vënd t`gjitha më Solli...
OG : Mi solli e mi dha se si ktu më mir Nuk ka Me Shoqni dhe Para veq ska Non dhe Baba ..

Verse 1..OG & Pre$ioni

Ne po Pim Spo e Marr vesh un cfar dhe pse jena mledh Kshu po rrim nuk e di cka menoni ku jena ...Po Harroni ...
Pre$ioni : Po Harroni ju Shkurtes qe ti e merr me Ngatrres nese ti hup Shpres sdo t`thot ke hup Jetes
OG: Po Kjo jet qenka me rrota
Ktu Njerzia si Rrobota Ktu asnji nuk ta thoka Bohet t`gjith si Zotrota ..
Pre$ioni : Për at i thojn Gurbet te Shkatrron e te vret .. Po Mund t`bon edhe mbret kur aspak ti se pret ..

Ref (2x.) Lety & OG

Malli per ty Më Mori Ky Vënd t`gjitha më Solli...
OG : Mi solli e mi dha se si ktu më mir Nuk ka Me Shoqni dhe Para veq ska Non dhe Baba ..

Verse 2 Hudra ..

Un po Foli Shum Normal se jam Djal Kontinental Syt me jan Etur Lotet Mbaj Iken Vitet Shqiperi m`fal ..
Si Simbol Flamurin val Qe shoh enderra dhe nuk ndal
Atë tok qe shoh me mall T`kisha rrym ta fik me val Se kjo buk mu nuk me ngop Kur njerzit ketu me rrin te ftoht Normalisht kaloj i lir qe pershtatem ne ket bote Se nuk jam Shaqi mem honger zemren por jam Hundra ta djeg Femren Se Kam OG Presion Lety Kte sen ti kurr ske ni ....

Ref (2x.) Lety & OG

Malli per ty Më Mori Ky Vënd t`gjitha më Solli...
OG : Mi solli e mi dha se si ktu më mir Nuk ka Me Shoqni dhe Para veq ska Non dhe Baba ..

Verse 3 OG & Pre$ioni :

Bam e bum qeka kjo Pun isha mir atje ku isha ku laja Un Kishte uj pa bo lum dhe ne je pa Sapun ..
Pre$ioni : Ndasht ndash shkele bum at mban mend ku na ram edhe u ndam renin ton na kur e lam...
OG: Venin e Huj sdo ta duj se osht mir ti mos thuj Asni llaf sdi ta shkruj jom bo si Statuj ..
Pre$ioni : Ket Vend ti nuk pe don prej ka erdhe po harron atje Shiriti ku i ndrron Rryma ku ndaloonn ....

Ref (2x.) Lety & OG

Malli per ty Më Mori Ky Vënd t`gjitha më Solli...
OG : Mi solli e mi dha se si ktu më mir Nuk ka Me Shoqni dhe Para veq ska Non dhe Baba ..

Outro ...

Ktu nuk eshte gjithcka sic po dojna na
Ktu nuk osht gjithcka sic po dojna na
Hajde te pish .....
Ledi Vokshi
Featuring: OG043
Publikimi: 24/08/2008


Ledi Vokshi - Ketu Apo Atje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ketu Apo Atje".
3. Video është e këngës "Ketu Apo Atje", por nuk këndohet nga Ledi Vokshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledi Vokshi:


Komente 0