Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi Vokshi - Your Fuckin Style (Feat. Ludo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  15

Ass Right
Boobs Tight
Feel my BOD BOD BOD BOD

Touch my
Taste my
Feel my BOD BOD BOD TONIGHT

NAI NAI NAI NAI NAI
YOU JACKED MY STYLE
I JACKED YOUR STYLE
YOUR FUCKING STYLE

Everytime I go to club
Gotta feel fine
LOKU gotta hit my spot
To show you how its done

Everyday everynight
EURO party till we drop
You can show me how you do


Ky tekst u dërgua nga ElaLedi Vokshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2013
Festivali: Zhurma Show 2013


Ledi Vokshi - Your Fuckin Style
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Your Fuckin Style".
3. Video është e këngës "Your Fuckin Style", por nuk këndohet nga Ledi Vokshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ledi Vokshi:


Komente 1