Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Ledi Vokshi - Kush O Lali  (Feat. Cha Cha Darabuka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/06/2016

2016-06-15T18:00:01

Featuring

Cha Cha DarabukaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush O Lali" kënduar nga Ledi Vokshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ledi Vokshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ledi Vokshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet