A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ledri Tregon Atmosferën Që Ka Krijuar Në Tiranë


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4
[14-03-2016]
Reperi i njohur kosovar Ledri Vula ka qenë sot i ftuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj për të kënduar së bashku me Era Istrefin në një koncert i cili u mbajt në qytet me rastin e Festës së Verës.

Ledri përmes rrjetiti të tij social në Instagram ka treguar se është ndjerë shumë mirë teksa ka parë gjithë atë publik që ishte mbledhur në Tiranë për të festuar këtë festë.

Në mbishkrimin e fotos Ledri ka shkruar "Forever yang(Përgjithmonë të rinj)".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019