Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ledri Vula, Lyrical Son & Singullar - 100

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100".
3. Video është e këngës "100", por nuk këndohet nga Ledri Vula, Lyrical Son & Singullar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ledri Vula, Lyrical Son & Singullar - 100  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"10/10"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lyrical Son

Më Shumë Nga

Singullar

02/04/2020

2020-04-02T17:00:11+00:00Ref: Ledri

E maj 100, e maj 100
Me ekipen gjith e maj 100 ayee,
E maje 100,e maje 100
Edhe me ty my baby e maj 100
E maje 100, 100%,
E kush mnjeh mu shum mir e din aye,
E maj 100 e maj 100,
Edhe me ty qyteti jem e maj 100 aye.

verse 1. Ledri

Pi zeros deri 100 shum shpejt,
Sjom ka muj mu nal a need a breake,
Ora ec shpejt ama o e shtrejt,
Sjom ka e kqyri vet
Po ma kqyrin tjert,
I`m a hot boy ruju muj me t'djeg,
Spo muj me dal n'bin jon ka mgjujn me brek,
Ky djali o fly si raket,
2 dite ren me ni qytet smun mem gjet,
Si me kan daje paret jom tu i ndjek,
Tu realizu andra bukuroshja fjet,
Edhe 100 se sonte kena fest,
E me kejt ekipen jena nis perpjet

Ref: Ledri

E maj 100, e maj 100
Me ekipen gjith e maj 100 ayee,
E maje 100,e maje 100
Edhe me ty my baby e maj 100
E maje 100, 100%,
E kush mnjeh mu shum mir e din aye,
E maj 100 e maj 100,
Edhe me ty qyteti jem e maj 100 aye.

verse 2. Lyrical son

E maj 100,e maje 1 qen,
E maj ni qant,e maje en cev,
E maje ni splif,e maje ni brend,
E maje muzik man ton ket ven.
I soundteratim talent
Manej i setiratim en trend
Taksirati jut fam,e maj 100%
Me kta djemt,
Strofa t`torte per ditlindje rimat mdhezin
Si kandili kom pergjigje thirem sirik
Kjo rilind un jom sotiri,
Rabi mvjen prej fieri
Mbon shoqri ner hije bliri,
N'papirus e epiri
Tu i pshtjell kto fjale qiriri.
Mos hini ntripaaaa juve sju kom fmi,
Ju kom nipa, une jom 2PAC
Ju jeni t'ri pak, per mu
E man 100 krejt ekipa

Ref: Lyrical son

E maj 100, e maj 100
Me ekipen gjith e maj 100 ayee,
E maje 100, 100%
Edhe me ty my baby e maj 100
E maje 100, 100%,
Edhe kush em njeh mu
shum mir e din aye,
E maj 100, e maj 100,
Edhe me ty qyteti jem e maj 100 aye.

Verse 3. Singi

Une m`baje 100 x 1000
Brekt si kom podrum po jom tv,
Policia pom lyp me qiri,
Kurgjo nuk po shohin jon stiri
Per ekip na desim e qohum dhompira,
Sa shkun do modele po erdhen ma tmira,
Un kom qit hikta per rrug me killa,
I kom hup do shok po nuk hupi vllaznia,
Kqyri n'tavolin pasna boll sallat tgjelbert,
Ai nuk o si une aj mburret qe o reper,
Krejt ekipa nsofer po nuk ka buk me sheqer,
Kingja ka viqa nuk ka ven per bicha.


Ky tekst u dërgua nga Kresha
Më Shumë Këngë Nga Ledri Vula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet