Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Selimi - Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ooo dil moj kang nga zemra ime
Fluturo ti mal me mal ane mban vendlindjes
Time dil dil moj kang ti mos u ndal
An e mban vendlindjes sime dil o dil moj kang ti mos u ndal.

Nanë e mjera ska kujtue se gjithmon t'jetojm te ndar (loti varg faqes tuj shkue
Psee pse gjithmon t'jetojm te ndar)2×

Atje larg e lash kosoven ne kthetra t'huja
E lash te mjeren (si sdul kush me ja shtri doren krejt duket krejt ja mbyllen doren)2×

Oooo sna ndihmon ma dot europa sna ndihmon as kerkush (ma bahni bashk sa sna ban copa mjaft mjaft me shekuj na kan nda)2×


Ky tekst u dërgua nga Dijon MuhaxheriCover: Rifat Berisha & Vellezerit Çetaj - Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime
Lendita Selimi
Publikimi: 20/06/2020
Riorkestrimi: Muhamet Selimi & Driton Fazliu


Lendita Selimi - Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lendita Selimi:


Komente 0