Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Selimi & Ismet Balaj - Ja Sivjet, Ja N'mot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ja Sivjet, Ja N'mot" kënduar nga Lendita Selimi & Ismet Balaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ja Sivjet, Ja N'mot".

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN
Lendita Selimi & Ismet Balaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/05/2023
Muzika: Ismet Balaj
Teksti: Ismet Balaj
Orkestrimi: Besnik Zikolli
Video Produksioni: Dream Films
Mix & Master: Besnik Zikolli
Makeup: Tina Maxhuni, Jara Nails & Edona Lashes
Styling: Butiku Fortesa & Mimoza KadrijaLendita Selimi & Ismet Balaj - Ja Sivjet, Ja N'mot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Sivjet, Ja N'mot".
3. Video është e këngës "Ja Sivjet, Ja N'mot", por nuk këndohet nga Lendita Selimi & Ismet Balaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Lendita Selimi:


Komente 0