TEKSTESHQIP

Lendita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva
Hajde Nuse Reja Jeme
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Nuse Reja Jeme" kënduar nga Lendita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.