TEKSTESHQIP

Lendita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva
O Ç'po Shkon Goca Me Korr Në Arë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Ç'po Shkon Goca Me Korr Në Arë" kënduar nga Lendita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.