Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Bahiti - Harroje Puthjen Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

QE KUR IKE U LARGOVE
NE QYTET FLE VEC TRISHTIM
HIJA JOTE PAS ME NDJEK AROMA JOTE TI NK JE SHUM MIR E DIIIIII
SHIJEN BUZEVE JA PROVOVE
NIKOTIN ME LE NE BUZ ME LE NE BUZ
JO NK NDJEN ME PUTHJEN TIME TJETER KUSH ATE E PUTH TJETER KUSH ATE PUTH
REF:SHKO MOS U KTHE HARROJE PUTHJEN TIME MOS ME GENJE MJAFT TANI ME KTO TRRILLIME{3X}


Ky tekst u dërgua nga RediLeonora Bahiti
Publikimi: 01/06/2005
Festivali: Nota Fest 2005
Festivali: VFM 2005
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Leonora Bahiti - Harroje Puthjen Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harroje Puthjen Time".
3. Video është e këngës "Harroje Puthjen Time", por nuk këndohet nga Leonora Bahiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Bahiti:


Komente 0