Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Jakupi - S`kemi Kohe Per Fjale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S`kemi Kohe Per Fjale".
3. Video është e këngës "S`kemi Kohe Per Fjale", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Jakupi - S`kemi Kohe Per Fjale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Dilema"

Komente

Asnjë Koment

29/12/2002

2002-12-29T11:16:03+00:00



Mos mendo se e ke lehte me mua,
S`me mashtron dot me puthjet tua,
Dhe kur me therret ne emer,
Diçka se ç`me therr ne zemer,
Sikur s`jam per ty e vetmja femer.

Sonte me trego diçka me teper,
Me kane thene se je nje ujk i vjeter,
Nese me prek dora jote,
Nese ndjenjat do t`m`i zgjonte,
Do ta fal gezimin e kesaj bote.

Dua t'perqafoj por skam guxim
dua qe te ndjej ne trupin tim,
Andaj me kupto se paku,
Se per ty po me vlon gjaku,
Se per syte e tu
M`ka zene meraku.

Ref:
Sonte s`kemi kohe per fjal,
T`lutem eja sa me pare,
Dhe te them se shum e gabon,
Nese buzen s`ma shijon.


Ky tekst u dërgua nga  Zanita




Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet