Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leonora Jakupi - Kerkon Shume  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Orkestrimi:

Enis Presheva

Këngë e albumit:

"Leonora"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Nese ka pak fat kjo dashuri
me mir dije se qka te pret ty
ska me pun as obligime i vetem nuk shkon pushime mos me thuaj shpirt nuk e kam dit

ke kerkuar qe te jemi bashk
duroj fjalet qe po ti them tash
me i njejti ske me mbet tjeter qka te pret ne jet qysh e lype edhe e ke gjet

REF ti tash po ke deshir te jemi qift i mir ti po kerkon shum e nuk po pytem une tash a po e sheh se ende nuk me njeh se von e ke kuptu prej teje qka po du 2x

Nese un dhe ti dot kemi fat nuk e di sa do te na shkoj larg ti em dashje a pa dashje thell je futur ne telashe nese em dashuron ti perballon

ke kerkuar qe te jemi bashk duroj fjalet qe po ti them tash me i njejti ske me mbet tjeter qka te pert ne jet qysh e lype edhe e ke gjet

REF Ti tash po ke deshir te jemi qift i mir ti po kerkon shum e nuk po pytem un tash a po e sheh se ende nuk me njeh se von e ke kupt prej teje qka po du 3x


Ky tekst u dërgua nga Wiwoza
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet