Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Potpuri 2010 (Feat. Kastriot Tusha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  10

oj hatigje oj shami te kuqe neser ne mrama do te shkojsh nuse

leonora:
flok e kuqe mi shikoft zana qysh s'mu dhimten moi baba e nana qysh s'mu dhimten baba e nana .
Shkoj te burri me rrok pleqnija me kapin fmija moi per dymija me kapin fmija moi per dymia

kastrioti:
ani mori nuse ani moj qef gate ani mori nuse ani moj qaf gate ani a don rruze ani a don pare ani a don rruze ani a don pare

leonora:
as nuk du e rruza as nuk du e pare veq e du ni djal ani ee shqiptare

kastrioti:
me aps kan s i ti e mir as dun rruze as du lir

leonora:
as du rruze as du lir as du rruze as du lir veq e du ni djalte mir veq e du ni djal te mir ..... ma nuke d i as unee


Ky tekst u dërgua nga EraaLeonora Jakupi
Featuring: Kastriot Tusha
Publikimi: 05/01/2010


Leonora Jakupi - Potpuri 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2010".
3. Video është e këngës "Potpuri 2010", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0