Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Jakupi - I Harruar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Harruar".
3. Video është e këngës "I Harruar", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Jakupi - I Harruar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Komente

Asnjë Koment

01/06/2011

2011-05-31T23:00:00+00:00

Intro:
Houu .. aa ooouo
U oouo aaaa

Don Arbas:
We go , Let's go go'u
arbasSounD
we go , Let's go go'u
There is fire a.a.a
- Oouu oooo
There is fire aa , there is fire!!!

Verss 1 :
Ndarja jon eshte sigurt
E di e kemi pak ngusht
Gabim qe jemi pa
Tani duhet me u nda

Ref:(2x)
Emocione s'ka, duhet me u nda
Mbetet e kaluar
nuk eshte as mekat e as inat
Je i harruar

Verse 2:
E di e kemi veshtir
Nje dit do te jet me mir
Mbetet nje histori
Shkruar per ne te dy

Ref : (4x)
Emocione s'ka, duhet me u nda
Mbetet e kaluar
nuk eshte as mekat e as inat
Je i harruar


Ky tekst u dërgua nga Miljaa   NoraKS   rooni89   saramk   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet