Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leonora Jakupi - Mos Kerko Falje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Enis Presheva

Këngë e albumit:

"Leonora"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Kerko Falje" kënduar nga Leonora Jakupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Drilon Tahiri - Mos Kerko Falje

(3x) Ref:
Mos kerko falje
sjena mo si dje
zemren ta kom dhan
maje mos e kthe

Gjdo gabim qe e bone
em kushtoj veq mu
ajo qe gjdo sen e prishe
je ti je ijeeeee

nese ni dit don mu kthy ti
te ti sdu me kon i dyti
ajo qe gjdo sen e prishe
je ti je ijeee

fajtor mos em le
nese neser msheh
qa do qe thojn per mu
ti mnjeh ti mnjeh ti mnjeh

(2x) Ref:
Mos kerko falje
sjena mo si dje
zemren ta kom dhan
maje mos e kthe

NUk i thom ksaj jete fat
gjith kom dasht met pas ty fat
nese kthehesh ti prap
spo du met pa ma jo

Ti mke lon vet un kur kom pas nevoj
se kom pas leht un e di qe sott
ti ma din mu ama une spo du met pa ma jo jo

fajtor mos em le
nese neser msheh
qa do qe thojn per mu ti mnjeh
ti mnjeh ti mnjeh

(2x) Ref:
Mos kerko falje
sjena mo si dje
zemren ta kom dhan
maje mos e kthe

Gjyle Collaku - Mos Kerko Falje

Lermi syt le tme pikojn lot lerma zemren sonte le tme vdes, krejt harojn se jetoj nket bot emrin tim me mos ma permend

Mos kerko falje nga zemra qe vet e ke thy se per ne iku pranvera asnjeher per te mos u kthye

Mos me pyet mu a mkalon ora a i ze akrepat nje mbi nje zemra me eshte me e ftoht se bora une e jotja nuk jam me

Mos kerko falje nga zemra qe vet e ke thy se per ne iku pranvera asnjeher per te mos u kthye

Mos mendo si i fshijn dora lotet e fundit ne ket eresir n'zemrat tona ra debora asnjeher per te mos u shkri

Mos kerko falje nga zemra qe vet e ke thy se per ne iku pranvera asnjeher per te mos u kthye

Mos kerko falje nga zemra qe vet e ke thy se per ne iku pranvera asnjeher per te mos u kthye
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet