Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Sa Me Lendove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Nuk kam beseuar seeee
ti me nje tjetere flee
cpo ndodh me ty
o e imja dashuri

ku jan premtime tash
cka kerkove un te dhash
sbesova asesi kur te pash me qetren ty

saaaaaa shum me lundove
saaaaaaa net pa gjum me tmerove
saaaaaaa here ne shpirt u zgenjeva
bota mbi kok ndesh mra u ndjeva

ti me je shit besnik
thoshe nga un ske me ik
vetem me le dhe me qetren ti po fle
ku jan premtime tash
cka kerkove un te dhash
sbesova asesi kur te pash me qetren ty

saaaaaa shum me lundove
saaaaaaa net pa gjum me tmerove
saaaaaaa here ne shpirt u zgenjeva
bota mbi kok ndesh mra u ndjeva

aaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaa

saaaaaa shum me lundove
saaaaaaa net pa gjum me tmerove
saaaaaaa here ne shpirt u zgenjeva
bota mbi kok
ndesh mra u ndjeva(2)

aaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Dido

Leonora Poloska - Sa Me Lendove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Me Lendove".
3. Video është e këngës "Sa Me Lendove", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0