Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Poloska - Te Dua, S'te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua, S'te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua, S'te Dua", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Poloska - Te Dua, S'te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  24

Video Produksioni:

Tomato

Këngë e albumit:

"Emracom Me Hitet"

Këngë e albumit:

"Te Dua S'te Dua"

Këngë e albumit:

"Hitet Folklorike Vol.1"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00na na na nei nei nei
te dua ste duan nuk ke shans me mua jojo nanana
ske guxim te thuash aposim te duash popo nana
me ty zemren kur e hap si nje engjull te shikoj sa deshir per ty ndjej shokt e zemres si ti s gjej..ti jeton veq heshtjen dhe ndjehesh krenar fantazon shum gjera qe smun ti kesh pran

te dua ste dua nuk ke shans me mua jojo nananan ske guxim te thuash aposim te duash popo nananan

pse je i tmeruar walla nuk e di se per ne te dy vlen nje dashuri ti jeton veq heshtjen dhe ndjehesh krenar fantazon shum gjera qe smund ti kesh pran

te dua te duan nuk ke shans me mua jojojo nananan ske guxim te thuash aposim te duash popo nananan

te dua ste dua nuk ke shans me mua nananan reff.2 ske guxim te thuash aposim te duash popo nanana nnanan


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet