A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Leonora Poloska - Kush O Mama  (Feat. Mc Kresha)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2010

2010-07-05T15:26:29

Featuring

Mc Kresha

Video Production:

Entermedia

Song from the album:

"Hitet E Veres"


Leonora:
e kush o mama ktu

MC Kresha:
Poloska
TAVNIK CITY is finest Mc.Kresh
Yesssir

Leonora:
Ti me femer si une
don te keshe pune
sot duket let
neser shpejt i jep fund
dhe une me djal si ty
te them mendo
dy here mendo
njeher thuj po

Ref:
nese jeta do t'na bashkon ne
ska njeri qe mund te na ndaj
zemren time nje her kur hyn
dashuria do t'na mbaj(2x)

kush kush e kush o mama ktu

kush kush(3x)

a e din se qka po te pret
mos mendo shpejt
se do ta kesh shum shum shum nxet
dhe une me djal si ty
te them mendo
dy here mendo
nje here thuj po

Ref:
nese jeta do t'na bashkon ne
ska njeri qe mund te na ndaj
zemren time nje her kur hyn
dashuria do t'na mbaj(2x)

kush kush e kush o mama ktu(3x)
e kush o mama ktu

MC Kresha:
Big things poppin
and lil' shit stoppin
ATL thirrem hithen vi e regji clubin
osht ka m'pelqen trupi yt
qysh po t'shkelqen
e lyme me krem
Yves Saint Laurent
e t'kisha thirr per ni pije
po nuk e di a vjen
ti je tipi jem
po me tu gjujt i pari nuk o tripi jem
limbo you lookin too nice
po m'rrxon K.O si Kimbo Slice
Bling e ka qafen e ftoft si ice
ti niju rahat
se jom me semi automat
real G's at the club jom cdo nat
kur nuk i bana bajat
Who rocked the spot?
I rocked the spot

Ref:
nese jeta do t'na bashkon ne
ska njeri qe mund te na ndaj
zemren time nje her kur hyn
dashuria do t'na mbaj(2x)

kush kush(4x)

MC Kresha:
Yessir


Lyrics submited by Real G   valii05   Edion   VaaLi   apocalypto   saramk   Waldrin777
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019