TEKSTESHQIP

Leo
Happy
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Happy" kënduar nga Leo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Bëhet hit kur ka dhe klip, prandaj krijimi muzikor ka ardhur në ekranet tona në dimensionin vizual edhe me anë të një videoklipi muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti Jehona. Videoklipi u publikua me datë 27 Shtator 2019. Autor i tekstit është Keli.