TEKSTESHQIP

Leo
Prej Gurbetit T'fala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Gurbetit T'fala" kënduar nga Leo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Emin Aliu, tekstin e krijoi Sami Aliu, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Alldin Sallahi.