Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil G - From The Hood

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "From The Hood".
3. Video është e këngës "From The Hood", por nuk këndohet nga Lil G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil G - From The Hood  (Feat. DarJa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

DarJa

14/04/2019

2019-04-14T16:58:44+00:00Rap 1

Direkt nga Finlandaa
Tu bo punët e bardha
Kta flasin për banda
Unë i gjeta tu pi fanta
Ej Madafakaa
Jetën e kam sikur andrra
Ata që ma kan inatin
Unë i mbyti si murtaja
Nuk e desha shkollën
Tash punoj si farmaci
100 - 7000 Pazari u kry
Mjetin e ftohtë Artileri
Që 15 vjec Jam n'rruge Tu u rrii

Si përpara, si për mrapa si përmas
Unë shoh përpara kta po vin avash
Kta dun me m'pa u zhdukem si mirazh
Kta dun me m'pa u zhdukem si mirazh

Si përpara, si për mrapa si përmas
Unë shumë përpara kta po vin avash
Kta dun me m'pa u zhdukem si mirazh
Kta dun me m'pa u zhdukem si mirazh

Ref : 2 Time

In the hoodie moving monies keep it gansta
I got bros from behind we moving faster
You can't see me now i'm like a Benz Ahh
Keep 100 for my g's feeling blessed up

Rap 2

Loja sikur shah
Unë ju boj shah mat
2 telefona ngat
Nuk munen me na kap
Kta veshin dorezat
Na durët me gjak
Sherri t'vjen në der t'shpis
Kta po ikin me vrap
Nuk jena zezak
Po e bojna black
Tu lujt black jack
2 akull coce jack
S'moking vec tu s'moke
Ne na japin respekt
Mikrofonin kam fishek
One two mic check


Më Shumë Këngë Nga Lil G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet