Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil G - Steel Heart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Steel Heart".
3. Video është e këngës "Steel Heart", por nuk këndohet nga Lil G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lil G - Steel Heart (Feat. DarJa)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/12/2016

2016-12-23T15:50:28+01:00I have seen your face in dreams, my love
I used to chase those dreams and search for you
But you never had to sacrifice
Someday I can forgive myself for loving you
My love was shattered in dishonesty
Your heart of steel will never love

Koha thon i heron plaget
Po une jam plagos gjithe jeten
Nuk munda te bej te lumtur
Kur me deshe me shume se veten
Nuk dita te vlersoj zemer
Por di vec me ty gabova
Ti nuk ishe si cdo femer
Ishe ajo qe dashurova
Ishe ajo qe shume e desha
Dhe e doja per cdo dite
Njeni tjetrit i premtuam
Bashke deri ne infinit
E tani lotet e tuu
Si plumba godasin shpirtin tim
E meritoj une kte vujtje
Sepse ishte faj im

Stronger every day, choosing my own way – I walk
Living for the dream, losing every skim – I stand
I saw you drifting on a stormy sea
You called for help and I reached out for you
But you, pulled me in and saved yourself
Someday I can forgive myself for loving you
My love was shattered in dishonesty
Your heart of steel will never love, never love


Më Shumë Këngë Nga Lil G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë