A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Lil Samee - Hello


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/11/2010

2010-11-03T01:38:31

Video Produksioni:

Imagine Films

Këngë e albumit:

"Hello"


Lil Samee : REF 2x
Hello miss are you jay
lil Samee sonte Top (ohh jeje)

Verse 1 :
Une Jam ai...
Ta Fitoj e Zemren Baby Girl per 1 Dit
Jam Shum i Thjesht po me Kryt Iligjentaa
Ti me Dal N'loje Qe as ty
sta Merr Mendja (Yoouu)
Ne Koncert, N'club Ku Do Qe Hii
Me Presin Te Gjith si V.I.P
Nuk Jam Usher, Nuk Jam Chris Brown
Massari Jo, Lil Samee Hit Hot

Lil Samee : REF 2x
Hello miss are you jay
lil Samee sonte Top (ohh jeje)


Ky tekst u dërgua nga Noizytuberemake
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019