A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lil Samee - Nje Dush Me Ty  (Feat. Gentz)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Genc Prelvukaj

Song from the album:

"Hello"


Kur je me mu, e tjeter kund mendon deri sa une t'shof ne sy ti e kqyr tjeter kon. qa u bo sdi qka ki a me dal s'je ka don hajde tash kallxom une se di qellimin tond. zemer nuk po shkon pse spe kupton qe mo nuk bon... nuk po muj maa sa here t'dalum mu perla shum m'ke lodh dashni per ty mo s'ka stop krejt kjo mjafton kur une t'du e ti sum don kur une mendoj e ti s'menon SHITT tash jom tu i ra pishmon qe ti gjujsha lulet en ballkon qe te thirrsha n'telefo........
....... vazhdojj.....


Lyrics submited by Granit
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019