Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi & Luan Zhegu - Te Dua Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Lalala...

Zogjte dy e nga dy, folene vijne (dhe) e ngrejne
dhe me te bukur e bejne pranveren

Por shtegtimin e gjate, me shoke e nisin bashke
krahet te forte i ndjejne

(2x)
Te dua ty, te kam ne sy
zemra te flet, vec ty te pret
ne kaltersi pa fund, ne lartesi me shoke
jeten e nisa une, ti me kupto

(2x)
si vala valen ndjek, prane meje vjen dhe ti
e gjere por si det, kjo dashuri.

Mhm ...
Lalala ...

Zogjte dy e nga dy etj.


Ky tekst u dërgua nga Kliton P.

Liliana Kondakçi & Luan Zhegu - Te Dua Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Ty".
3. Video është e këngës "Te Dua Ty", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi & Luan Zhegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:


Komente 0