TEKSTESHQIP

Liliana Kondakçi & Luan Zhegu
Te Dua Ty
Lyrics

Lalala...

Zogjte dy e nga dy, folene vijne (dhe) e ngrejne
dhe me te bukur e bejne pranveren

Por shtegtimin e gjate, me shoke e nisin bashke
krahet te forte i ndjejne

(2x)
Te dua ty, te kam ne sy
zemra te flet, vec ty te pret
ne kaltersi pa fund, ne lartesi me shoke
jeten e nisa une, ti me kupto

(2x)
si vala valen ndjek, prane meje vjen dhe ti
e gjere por si det, kjo dashuri.

Mhm ...
Lalala ...

Zogjte dy e nga dy etj.

DËRGOI: