Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lind Islami - Më Shumë Se Fjalë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

strofa-1
Dua te t'harroj, vetem e them
Dua mos te dua, por genjej
Per ty une e flas edhe nje jete
Por ste jetoj

S'dua me te shoh sa her te shoh
Dua t'mos dua, enderroj
Kur me je prane, nje ndjenj e kam
Si ta shpjegoj

Bridge
Fryma me ndal
Nuk kam fjal
Tek te shikoj ne sy
Ti nuk e di, cdo te thot
Te t'duash ty

Ref:
Jetes time ti i dhe kuptim
Ndjenjes time ti i dhe shpjegim
Zemra ime gjeti ngrohtesi
Ne syte e tu
Me beso,ti je me shume se fjal
Dashuria eshte me shume se kaq
Te vetmen jete qe une e kam
Per ty e jetoj
Strofa-2
Gje e bukur shume kur do dike
Bukuri qe vret kur do vec nje
Por nuk ka rendsi sa dua un
Ne vuaj shuuuume
Njerez takoj, ty te harroj
Asgje nuk mjafton te t'zevendsoj
a sikur te jete aq e thjesht
te ta tregoj

(bridge)
Fryma me ndal, nuk kam fjale
Tek te shikoj ne sy
Ti nuk e di, cdo te thote
Te t'duash ty

Ref:
Jetes time ti i dhe kuptim
Ndjenjes time ti i dhe shpjegim
Zemra ime gjeti ngrohtesi
Ne syte e tu
Me beso,ti je me shume se fjal
Dashuria eshte me shume se kaq
Te vetmen jete qe un e kam
Per ty e jetoj(1x)
...music...


Ref:
Jetes time ti i dhe kuptim
Ndjenjes time ti i dhe shpjegim
Zemra ime gjeti ngrohtesi
Ne syte e tu
Me beso, je me shume se fjal
Dashuria eshte me shume se kaq
Te vetmen jete qe un e kam
Per ty e jetoj(2x)
Lind Islami
Publikimi: 09/09/2013
Muzika: Endrit Shani
Teksti: Endrit Mumajesi


Lind Islami - Më Shumë Se Fjalë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Shumë Se Fjalë".
3. Video është e këngës "Më Shumë Se Fjalë", por nuk këndohet nga Lind Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (9)

3
1
1
1
3
2
3
6
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lind Islami:


Komente 1