Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lind Prizreni - 2 Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Zemra".
3. Video është e këngës "2 Zemra", por nuk këndohet nga Lind Prizreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lind Prizreni - 2 Zemra  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Suzana Fazliu

Orkestrimi:

Ymerli Krasniqi

Këngë e albumit:

"Si Magji"

Komente

Asnjë Koment

08/12/2015

2015-12-08T16:56:00+00:00Jo nuk u pendova
Qe te kam than qe je. E mir
Ti mke ardh shpirti imm
Si met pas porositt

Ref:
Me pas mujt oh qka kisha ba
Dhe 2 zemra ty ti kisha fal
Se di shpirt pse me xheloz
Ta marr zemren e mo stajap kurr

Loti nfaqen tande
Esht gjyna oh shpirt me ra
Zemra jot e madhe
Oh gjyna oh shpirt me kja

Ref:
Me pas mujt oh qka kisha ba
Dhe 2 zemra ty ti kisha fal
Se di shpirt pse me xheloz
Ta marr zemren e mo stajap kurr

Teksti: Suzana Fazliu
Orkestrimi: Ymerli Krasniqi

Ky tekst u dërgua nga  fb30460
Më Shumë Këngë Nga Lind Prizreni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë