Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Morina - Halle Halle Esht Kjo Jet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/11/2014

2014-11-01T17:11:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Halle Halle Esht Kjo Jet" kënduar nga Linda Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Linda Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Shyhretja:
Halle halle esht kjo jet pa hall njeri s'mun me gjet halle halle kjo dynjaa her tu kesh e her tuj kja.

Ref:2x
Knoni knoni bashk me mu sonte hallet mej harru s'dojm me qa e s'dojm me vujt dojm me k'nu e dojm me lujt.

Mahmuti:
Halle ju e halle un, sod nuk paska mir askund kshtu jon hallet e dashnis her me u ndreq e her me u prish.

Ref:2x
Knoni knoni bashk me mu sonte hallet mej harru sdojm me qa e sdojm me vujt dojm me k'nu e dojm me lujt.Më Shumë Këngë Nga Linda Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet