TEKSTESHQIP

Lindi
SSBV
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "SSBV" kënduar nga Lindi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse produkti muzikor është finalizuar tek publiku i kompletuar në sferën vizuale edhe me anë të një videoklipi, të cilin e përgatiti XL Films. Ky videoklip u publikua më 27 Maj 2019. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Mithat Sadiku.