TEKSTESHQIP

Lindita Kryeziu & Aida Doçi
Dashurova Syte E Bukur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashurova Syte E Bukur" kënduar nga Lindita Kryeziu & Aida Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Naim Krasniqi.