TEKSTESHQIP

Lindita Kryeziu, Ermira Ponari & Vjollca Selimi
Dul Thellenza
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dul Thellenza" kënduar nga Lindita Kryeziu, Ermira Ponari & Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Naim Krasniqi.