TEKSTESHQIP

Lindita Theodhori
Me Dy Plagë Lufte Hyre Në Parti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Dy Plagë Lufte Hyre Në Parti" kënduar nga Lindita Theodhori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Aleksandër Peçi, ndërsa autor i tekstit rezulton të jetë Agim Shehu.