Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liria Dedvukaj - Lehtesi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Para ndarjes ti po hesht si statuje e gjallë
As nuk qan, e nuk qeshë, e nuk thu nji fjalë
Nuk ke arsye të hesht

Jo nuk dua as të grindem as të lëndoj
Asgjë ska ndodhur, por duhet të shkoj
Nuk kam arsye çka ndodhi mes nesh
Zemër unë po shkoj dhe tasht të përshëndes

Vetëm pa lot dhe fjalë
Puthje për fund plotë zjarrë
Le të mbetet enigmë kjo ndarje midis nesh

Ref:
Lehtësi na jep zot
Neve të dy
Lehtësi o përëndi
Mos na le të mjerë

Lehtësi na jep zot
S’ka më dashuri
U bë pluhur s’ka më shpresë
Unë po vdes, unë po vdes

Lehtësi, lehtësi,...


Ky tekst u dërgua nga  ProLD


Nuk kemi video për këtë këngë.
Liria Dedvukaj - Lehtesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lehtesi".
3. Video është e këngës "Lehtesi", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:


Komente 0